Kursy Grupowe

Nauka japońskiego w  WASSHOI zaczyna się od sylabariuszy katakana oraz hiragana. Podręczniki na naszych kursach bardzo szybko porzucają podpisy w alfabecie łacińskim oraz niedługo po tym podpisy nad kanji.
Dużą wagę przykładamy do rozmów między kursantami w języku japońskim.
Nie ograniczamy się tylko do zajęć! Nasi uczniowie poznają u nas wiele sposobów na stały kontakt z językiem również poza grupą. Nie tylko w postaci ćwiczeń czy fiszek, ale także za pomocą aplikacji, filmów, kreskówek czy gier.
Nasi uczniowie mogą również skorzystać z oferty kursów naszych partnerów w Japonii.

RODZAJE KURSÓW

Kurs Dziecięcy

Dla zasady na kurs dziecięcy przyjmujemy młodzież szkolną do lat 16. Kurs dziecięcy różni się intensywnością i podejściem do kursanta. Kurs dziecięcy to jedne 90 minutowe zajęcia w tygodniu. Rok kursu to łącznie 60 jednostek lekcyjnych po 45 minut

Kurs dla Młodzieży i Dorosłych

Kurs przeznaczony jest dla osób od 16* roku życia bez górnej granicy wiekowej (nasz rekord to w okolicy lat 70). Kurs jest intensywniejszy od jego dziecięcej wersji. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Rok kursu to łącznie 80 jednostek lekcyjnych po 45 minut 

*Granica lat 16 wynika z naszego doświadczenia. Często jednak zdarzają się 16-latkowie nienadążający za intensywnością kursu dla dorosłych. Zdarzają się również 14-latkowie osiągający lepsze wyniki niż ich dorośli koledzy. Wybór kursu dla młodzieży w pobliżu lat 16 radzimy uzależnić od zaangażowania, jak i ilości innych zajęć pozaszkolnych dziecka.

Kiedy?

Dni kursów wybieramy na pierwszych zajęciach organizacyjnych. Wszyscy kandydaci na kurs dziecięcy lub dla dorosłych spotykają się i dobierają w grupy względem dni zajęć i godzin, które im odpowiadają. Każdy zawsze znajduje grupę dla siebie.

Gdzie?

Zajęcia odbywają się w sali znajdującej się w siedzibie WASSHOI Szkoły Języka Japońskiego na Chabrów 159/3 w Opolu.

Wielkość Grup

Grupy mają wielkość od 3 do 10 osób.

*130 zł wpisowego przy zapisie na każdy rok zajęć.

WASSHOI SZKOŁA JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

Ul. Chabrów 159 lok 3
Opole 45-221
NIP: 754-285-60-08
Dane do płatności:
WASSHOI
Szkoła Języka Japońskiego Bartosz Jankoś
NR Konta: 47 1050 1504 1000 0092 3072 6128